| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM602533 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 450mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/450mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM342028 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 160mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/160mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM422027 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 160mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/160mA |
| Pil Türü | 3.8V Li-polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 1500mAh |
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Şarj Gerilimi | 4.35V |
| Pil Hücresi Boyutu | Maksimum 7,5*43,0*35,0 mm |
| Pil Türü | 3.8V Li-polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 2500mAh |
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Şarj Gerilimi | 4.35V |
| Pil Hücresi Boyutu | Maksimum 8,8*21,0*94,0 mm |
| Türü | Küçük Li-polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM401115 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 40mAh |
| Standart Şarj/Deşarj Akımı | 0.2C/8mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM744068 |
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Nominal kapasite | 3150mAh |
| Tipik Kapasite | 3250mAh |
| Pil Türü | 3.7v Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 2000mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum Şarj Akımı | 2000mA(1.0C-4.2V) |
| Pil Türü | Şarj edilebilir Lityum polimer pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1000mAH |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C/1.0A |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM503040 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 600mah |
| Tipik Kapasite | 650mah |