| Pil Türü | 4.45V Yüksek Gerilim LiPo Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 10000mAh |
| Nominal Gerilim | 3.87V |
| Şarj Gerilimi | 4.45V |
| Maksimum Şarj Akımı | 6000mA(0.6C-4.45V) |
| Pil Türü | Polimer Lityum Pil Paketi |
|---|---|
| Nominal kapasite | 2000mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 2000mA(1.0C) |
| Pil Paketi boyutu | MAKS 12,9(D)x31,0(G)x48,8(U)mm |
| Pil Türü | Lipo şarj edilebilir pil |
|---|---|
| Model numarası | UNM503035 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 500mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1.0C/500mA |
| Pil Türü | Yüksek Gerilim Lipo Pil |
|---|---|
| Model numarası | 104060 |
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Şarj voltajı | 4.35V |
| Nominal kapasite | 3600mah |
| Pil Türü | Yüksek Hızda Deşarj Lipo Pil |
|---|---|
| Tasarım Şeması | S8261ABJMD-G3J+8205 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 50mAh |
| Tipik Kapasite | 50mAh |
| Pil Türü | Silindirik Şarj Edilebilir LiPo Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Tipik Kapasite | 630mAh |
| Standart Şarj | 315mA/0.5C |
| Maksimum Şarj | 3A/3.0V |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM352023 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 115mAh |
| Tipik Kapasite | 125mAh |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM450839 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 110mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/110mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM801823 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 250mah |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/250mA |
| Pil Türü | Özel Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 300mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum Deşarj/Şarj/Deşarj Akımı | 1C/300mA |