| Pil Türü | Ultra İnce Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 45mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum Şarj Akımı | 45mA(1.0C-4.2V) |
| Pil Türü | Yüksek Gerilim Lipo Pil |
|---|---|
| Model | UNM361215 |
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Nominal kapasite | 48mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/48mA |
| Pil Türü | Lityum iyon polimer pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 85mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Hücre Boyutu (Maks.) | 3,9*28,5*30,5 mm |
| Pil Boyutu (Maks.) | 4,5*15,0*24,0 mm |
| Pil Türü | Özel Li ion Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 110mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Bitiş gerilimi | 3.0V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1.0CA(=110mAh) |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 2000mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Pil Hücresi Boyutu | Maksimum T7,0*G34,0*Y82,0mm |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1.0CA(=2000mAh) |
| Pil Türü | Şarj edilebilir Lityum polimer pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1000mAH |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1000mA |
| Pil Hücresi Boyutu | Maksimum 8,0*30,5*40,5 mm |
| Pil Türü | Şarj edilebilir Li-ion pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 3000mAh |
| Pil Hücresi Boyutu | MAKS 6,0*50,5*80,5 mm |
| Pil Paketi boyutu | MAKS 6,0*50,5*82,5 mm |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | 603450 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1200mAh |
| Enerji | 4.44Wh |
| Pil Türü | Lityum iyon polimer pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 520mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Şekil ve Renk | Prizmatik, Gümüş |
| Pil Türü | Şarj edilebilir Lityum İyonlı Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 450mAh |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C/450mA |
| Pil Paketi Boyutu | MAKS 6,0*22,5*40,5 mm |