| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM753440 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 950mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/950mA |
| Pil Türü | Şarj Edilebilir Li-polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 1500mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1C/1500mA |
| Pil Türü | Yüksek Deşarj Oranı Pil |
|---|---|
| Model | UNM801437 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 350mAh |
| Tipik Kapasite | 350mAh |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM301235 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 100mAh |
| Tipik Kapasite | 100mAh |
| Pil Türü | Yüksek Gerilim Li-Poli Pil |
|---|---|
| Model | UNM622526 |
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Nominal kapasite | 400mah |
| Tipik Kapasite | 430mAh |
| Pil Türü | Yüksek Gerilim Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 9200mAh |
| Nominal Gerilim | 3.87V |
| Şarj Gerilimi | 4.45V |
| Maksimum Şarj Akımı | 6440mA(0.7C-4.45V) |
| Pil Türü | Silindirik Li-polimer Pil / Silindirik LiPo Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Tipik Kapasite | 680mAh |
| Standart Şarj | 130mA |
| Maksimum Şarj | 650mA |
| Pil Türü | Li-polimer, Li-Ion pil, lipo pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 400mah |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1C/400mA |
| Pil Türü | Li-ion Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1200mAh |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Serbestleme kesme voltajı | 3.0V |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM852530 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 650mah |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/650mA |