| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 1000mAH |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Renk | Gümüş |
| Hayat döngüsü | ≥500 kez |
| Pil Türü | Şarj Edilebilir Li Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 200mah |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C/200mA |
| Pil Paketi Boyutları | 3,2*20,5*37,5 mm |
| Pil Türü | Şarj Edilebilir Li-polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 250mah |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1.0C/250mA |
| Pil Hücresi Boyutu | MAKS 5,0*20,0*30,0 mm |
| Pil Türü | Polimer Yüksek Gerilim Li ion Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Nominal kapasite | 1700mAh |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1700mA(1.0C) |
| Pil Hücresi Boyutu | MAKS 8,5(D)x36,0(G)x39,0(U)mm |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM851228 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 230mAH |
| Tipik Kapasite | 240mAh |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM602238 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 450mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/450mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM303034 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 290mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/290mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM462023 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 180mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/180mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM481240 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 185mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/185mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM561118 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 65mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/65mA |