| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM501230 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 170mAH |
| Tipik Kapasite | 180mAh |
| Pil Türü | Şarj edilebilir Lityum polimer pil |
|---|---|
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Nominal kapasite | 1200mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Pil Paketi boyutu | MAX 5,1(D)x37,0(G)x61,5(U)mm |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM963872 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 3700mah |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/3700mA |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM1260110 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 10000mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/10000mA |
| Pil Türü | Yüksek voltajlı Li-polimer pil |
|---|---|
| Model | UNM321223 |
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Nominal kapasite | 75mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/75mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 350mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1C/350mA |
| Pil Türü | Şarj Edilebilir Li-polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Nominal kapasite | 1500mAh |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C/1.5A |
| Pil Türü | Şarj Edilebilir Li-polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 2000mAh |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Pil Paketi boyutu | MAKS 10,2x 34 x 52,5 mm (D*G*U) |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM463028 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 350mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/350mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM451012 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 37mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/37mA |