| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM102540 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1200mAh |
| Tipik Kapasite | 1250mAh |
| Pil Türü | Li-polimer piller |
|---|---|
| Nominal kapasite | 400mah |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Hayat döngüsü | ≥500 kez |
| Renk | Gümüş |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 1100mAh |
| Niminal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Renk | Gümüş |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM722233 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 580mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/580mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM501885 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 900mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/900mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM471630 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 190mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/190mA |
| Pil Türü | Li-polimer Pil Paketi |
|---|---|
| Asgari Kapasite | 1100mAh |
| Tipik Kapasite | 1200mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Maksimum Şarj Akımı | 2c |
| Pil Türü | Şarj Edilebilir Li-polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1000mAH |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1000mA |
| Pil Hücresi Boyutu | MAX 10,0(D)x20,0(G)x50,0(U)mm |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM423040 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 450mAh |
| Tipik Kapasite | 460mAh |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM911775 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1340mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1340mA |