| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM602728 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 480mAh |
| Tipik Kapasite | 500mAh |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil Paketi |
|---|---|
| Nominal kapasite | 1250mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Sürekli Deşarj Akımı (Maks.) | 1CA=(1250mA) |
| Pil Paketi boyutu | MAX 4,3(D)x42,0(G)x62,5(U)mm |
| Pil Türü | Özel Li-polier Piller |
|---|---|
| Nominal kapasite | 170mAH |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Hayat döngüsü | ≥500 kez |
| Pil Paketi boyutu | MAKS 3,6*20,0*29,0 mm |
| Pil Türü | Yüksek Gerilim Lipo Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Nominal kapasite | 280mAh |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C |
| Pil boyutu | MAKS 4,8*22,0*30,0 mm |
| Pil Türü | Şarj edilebilir Lityum polimer pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 200mah |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1.0C/200mA |
| Pil Türü | Şarj edilebilir Lityum polimer pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 2000mAh |
| Asgari Kapasite | 2000mAh |
| Pil Paketi boyutu | MAKS 6,5x40x67,5 mm (D*G*U) |
| Pil Türü | Şarj edilebilir Lityum polimer pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 300mAh |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Serbestleme kesme voltajı | 3.0V |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 55mAh |
| Pili Şarj Et | 4.2V |
| Pil Paketi boyutu | MAX 4,5x11,5x22,5mm (T*W*L) |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil Paketi |
|---|---|
| Nominal kapasite | 1800mAh |
| Nominal Gerilim | 7.4V |
| Maksimum Boşaltma Akımı | 1800mA(1.0C) |
| Hayat döngüsü | 500'den fazla kez |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM802036 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 500mAh |
| Tipik Kapasite | 520mAh |