| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM393548 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 820mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/820mA |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM701450 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 500mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/500mA |
| Pil Türü | Özel Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 2200mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C/2200mA |
| Maksimum deşarj akımı | 1.0CA |
| Pil Türü | Yüksek Voltajlı Li-ion Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Nominal kapasite | 360MAH |
| Şarj Gerilimi | 4.35V |
| Sürekli Boşaltma Akımı (Maks.) | 1.0C/360mA |
| Pil Türü | Büyük Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 3500mah |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Pil Hücresi Boyutu | MAKS 8,3(D)x50,5(G)x63,0(U)mm |
| Pil Paketi boyutu | MAX 8,5(D)x51,0(G)x65,0(U)mm |
| Pil Türü | LiPO piller |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 260mAh |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1C/260mA |
| Pil ağırlığı | Yaklaşık 5.0g |
| Pil Türü | Özel LiPO Piller |
|---|---|
| Nominal kapasite | 1150mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1C/1150mA |
| Pil Hücresi Boyutu | MAKS 3,8(D)x48,5(G)x60,5(U)mm |
| Pil Türü | LiPO pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 160mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C/160mA |
| Pil Hücresi Boyutları | Maksimum 3,9*15,5*28,5 mm |
| Pil Türü | LiPO piller |
|---|---|
| Nonial Gerilim | 3.7V |
| Serbestleme kesme voltajı | 3.0V |
| Nominal kapasite | 1100mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1100mA |
| Pil Türü | Şarj edilebilir LiPo pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 110mAh |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum şarj ve deşarj akımı | 1.0C/110mA |