| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM450839 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 110mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/110mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM722233 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 580mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/580mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM673867 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 2350mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/2350mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM101330 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 380mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/380mA |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM963872 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 3700mah |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/3700mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM362019 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 100mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/100mA |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM701450 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 500mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/500mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM103339 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1400mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1400mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM503759 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1150mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1150mA |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM852530 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 650mah |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/650mA |