| Pil Türü | LiPO piller |
|---|---|
| Kapasite | 550mAh |
| Voltaj | 3.7V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1.0C/550mA |
| Hücre Boyutu | 5,5*25,5*40,5 mm |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 350mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1C/350mA |
| Pil Türü | Li Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1200mAh |
| Maksimum Hücre Boyutu | 10*30,5*40,5 mm |
| Maksimum Pil Paketi Boyutu | 10*30,5*42,5 mm |
| Pil Türü | Şarj edilebilir Lityum İyonlı Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 450mAh |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C/450mA |
| Pil Paketi Boyutu | MAKS 6,0*22,5*40,5 mm |
| Pil Türü | Şarj edilebilir Li-ion pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 3000mAh |
| Pil Hücresi Boyutu | MAKS 6,0*50,5*80,5 mm |
| Pil Paketi boyutu | MAKS 6,0*50,5*82,5 mm |
| Pil Türü | Silindirik LiPo pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Tipik Kapasite | 650mah |
| Standart Şarj | 130mA |
| Maksimum Şarj | 1000mA |
| Pil Türü | Yüksek Hızda Deşarj Lipo Pil |
|---|---|
| Tasarım Şeması | S8261ABJMD-G3J+8205 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 50mAh |
| Tipik Kapasite | 50mAh |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM501230 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 170mAH |
| Tipik Kapasite | 180mAh |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM602035 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 400mah |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/400mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM423040 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 450mAh |
| Tipik Kapasite | 460mAh |