| Pil Türü | Yüksek Deşarj Oranı Pil |
|---|---|
| Model | UNM801437 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 350mAh |
| Tipik Kapasite | 350mAh |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1200mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1200mA |
| Pil Hücresi Boyutu | MAKSİMUM 7,7(K)x30,5(G)x45,5(U)mm |
| Pil Türü | Silindirik Li-polimer Pil / Silindirik LiPo Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Tipik Kapasite | 680mAh |
| Standart Şarj | 130mA |
| Maksimum Şarj | 650mA |
| Pil Türü | Şarj edilebilir Lityum polimer pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 500mAh |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C/500mA |
| Battrey Tipi | Küçük Silindirik LiPo Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 200mah |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 200mA ((1.0C) |
| Pil Türü | LiPO pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 160mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C/160mA |
| Pil Hücresi Boyutları | Maksimum 3,9*15,5*28,5 mm |
| Pil Türü | Kavisli Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 50mAh |
| Şarj Bitiş Gerilimi | 4.2V |
| Deşarj Bitiş Gerilimi | 3.0V |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM351225 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 90mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/90mA |
| Pil Türü | Silindirik LiPo pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Tipik Kapasite | 400mah |
| Standart Şarj | 80mA |
| Maksimum Şarj | 800mA |
| Pil Türü | Lipo şarj edilebilir pil |
|---|---|
| Model numarası | UNM503035 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 500mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1.0C/500mA |