| Pil Türü | LiPO pil |
|---|---|
| Model | UNM422035 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 300mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/300mA |
| Pil Türü | Özel Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 2200mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C/2200mA |
| Maksimum deşarj akımı | 1.0CA |
| Pil Türü | Özel Lipo Pil Paketi |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 620mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/620mA |
| Pil Hücresi Boyutu | MAKS 5,7(G)x31,7(G)x30,0(U)mm |