| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM301235 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 100mAh |
| Tipik Kapasite | 100mAh |
| Pil Türü | Özel Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 300mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum Deşarj/Şarj/Deşarj Akımı | 1C/300mA |
| Pil Türü | Yüksek Hızda Deşarj Lipo Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 800mAh |
| Tipik Kapasite | 835mAh |
| Maksimum Şarj Akımı | 1C/800mA |
| Battrey Tipi | Küçük Silindirik LiPo Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 65mAh |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 65mA(1.0C) |
| Pil Türü | Silindirik Şarj Edilebilir LiPo Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Tipik Kapasite | 1100mAh |
| Standart Şarj | 550mA |
| Maksimum Şarj | 1100mA |
| Pil Türü | Silindirik Şarj Edilebilir LiPo Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Tipik Kapasite | 1680mAh |
| Standart Şarj | 320mA |
| Maksimum Şarj | 1600mA |
| Pil Türü | Kavisli LiPo pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 27mAh |
| Şarj Bitiş Gerilimi | 4.2V |
| Deşarj Bitiş Gerilimi | 3.0V |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM373030 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 300mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/300mA |
| Pil Türü | Lityum iyon polimer pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 520mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Şekil ve Renk | Prizmatik, Gümüş |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM352023 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 115mAh |
| Tipik Kapasite | 125mAh |