| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 250mah |
| Pil Hücresi Boyutu | MAX 4,1(D)x16,0(G)x45,0(U)mm |
| Pil Boyutu | MAKS 4,1(D)x16,5(G)x47,0(U)mm |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM602728 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 480mAh |
| Tipik Kapasite | 500mAh |
| Pil Türü | lLityum iyon Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj sonu gerilimi | 4.20V |
| Serbestleme sonu voltajı | 3.00V |
| Nominal kapasite | 80mAh |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM802030 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 420mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/420mA |
| Pil Türü | Yüksek voltajlı Li-polimer pil |
|---|---|
| Model | UNM372933 |
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Nominal kapasite | 420mAh |
| Tipik Kapasite | 440mAh |
| Pil Türü | Silindirik lityum iyon hücresi |
|---|---|
| Nominal Kapasite (Tipik) | 3450mAh |
| Nominal Gerilim | 3.6v |
| Şarj voltajı | 4,20 ± 0,05V |
| Serbestleme kesme voltajı | 2.5V |
| Pil Türü | Silindirik lityum iyon hücresi |
|---|---|
| Nominal Kapasite (Tipik) | 2800mAh |
| Nominal Gerilim | 3.6v |
| Şarj voltajı | 4,20 ± 0,05V |
| Serbestleme kesme voltajı | 2.5V |
| Pil Türü | Silindirik lityum iyon hücresi |
|---|---|
| Değerlendirilmiş kapasite | En az 4000mAh |
| Nominal Gerilim | 3.6v |
| Şarj voltajı | 4,20 ± 0,05V |
| Serbestleme kesme voltajı | 2.5V |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM502533 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 370mAh |
| Tipik Kapasite | 390mAh |
| Pil Türü | 3.8V Li-polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 2500mAh |
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Şarj Gerilimi | 4.35V |
| Pil Hücresi Boyutu | Maksimum 8,8*21,0*94,0 mm |