| Pil Türü | 3.8V Li-polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 1500mAh |
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Şarj Gerilimi | 4.35V |
| Pil Hücresi Boyutu | Maksimum 7,5*43,0*35,0 mm |
| Pil Türü | LiPO pil |
|---|---|
| Model numarası | UNM701040 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 230mAH |
| Şarj ve Deşarj Akımı | 0.2C/46mA(Standart), 1C/230mA(Min) |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM401014 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 25mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/25mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM471630 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 190mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/190mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM602533 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 450mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/450mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM744068 |
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Nominal kapasite | 3150mAh |
| Tipik Kapasite | 3250mAh |
| Pil Türü | Silindirik Li-polimer Pil / Silindirik LiPo Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Tipik Kapasite | 680mAh |
| Standart Şarj | 130mA |
| Maksimum Şarj | 650mA |
| Pil Türü | AAA NiMH Pil Paketleri |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.6v |
| Nominal kapasite | 230mAH |
| Boyut | MAX15,3*7,7 mm |
| Ağırlık | Appr. Yaklaşık. 35g 35g |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM522033 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 300mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/300mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM575957 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 2400mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/2400mA |