| Pil Türü | Özel Li ion Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 110mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Bitiş gerilimi | 3.0V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1.0CA(=110mAh) |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM373030 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 300mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/300mA |