| Pil Türü | Şarj edilebilir LiPo pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1200mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1200mA |
| Pil Hücresi Boyutu | Maksimum 10*30,5*40,5 mm |
| Pil Türü | 18650 Lityum Pil |
|---|---|
| Nominal Kapasite (Tipik) | 3000mAh@0.2C |
| Nominal Kapasite (Minimum) | 2900mAh@0.2C |
| Nominal Gerilim | 3.6v |
| Şarj voltajı | 4.2V |
| Pil Türü | 7.4V Li-Polimer Pil Paketi |
|---|---|
| Nominal kapasite | 720mAh |
| Nominal Gerilim | 7.4V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 720mA(1.0C) |
| Pil Hücresi Boyutu | MAX 7,8(D)x25,5(G)x32,0(U)mm |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM352023 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 115mAh |
| Tipik Kapasite | 125mAh |
| Pil Türü | Silindirik Şarj Edilebilir LiPo Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Tipik Kapasite | 630mAh |
| Standart Şarj | 315mA/0.5C |
| Maksimum Şarj | 3A/3.0V |
| Pil Türü | 4.45V Yüksek Gerilim LiPo Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 10000mAh |
| Nominal Gerilim | 3.87V |
| Şarj Gerilimi | 4.45V |
| Maksimum Şarj Akımı | 6000mA(0.6C-4.45V) |
| Pil Türü | LiPO piller |
|---|---|
| Kapasite | 550mAh |
| Voltaj | 3.7V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1.0C/550mA |
| Hücre Boyutu | 5,5*25,5*40,5 mm |
| Pil Türü | Şarj Edilebilir Li-polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1400mAh |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Pil Paketi boyutu | MAX 10,1(D)x30,0(G)x50,5(U)mm |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM502530 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 320mAh |
| Tipik Kapasite | 350mAh |
| Pil Türü | Şarj Edilebilir Li Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 600mah |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Serbestleme kesme voltajı | 3.0V |