| Pil Türü | Şarj edilebilir Lityum İyonlı Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 450mAh |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C/450mA |
| Pil Paketi Boyutu | MAKS 6,0*22,5*40,5 mm |
| Pil Türü | Şarj edilebilir Li-ion pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 3000mAh |
| Pil Hücresi Boyutu | MAKS 6,0*50,5*80,5 mm |
| Pil Paketi boyutu | MAKS 6,0*50,5*82,5 mm |
| Pil Türü | Lityum iyon polimer pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 750mAh |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Deşarj Kesme Gerilimi Gerilimi | 3.0V |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil Paketi |
|---|---|
| Nominal kapasite | 1800mAh |
| Nominal Gerilim | 7.4V |
| Maksimum Boşaltma Akımı | 1800mA(1.0C) |
| Hayat döngüsü | 500'den fazla kez |
| Pil Türü | Silindirik Lityum İyon Hücresi |
|---|---|
| Nominal Kapasite (Tipik) | 3200mAh@0.2C |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Deşarj Kesme Akımı | 2.5V |
| Hücre Boyutu | Hight: 64.95mm±0.20mm; Yükseklik: 64,95 mm±0,20 mm; Diameter: 18.25mm±0.20mm |
| Pil Türü | Lityum iyon polimer pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 520mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Şekil ve Renk | Prizmatik, Gümüş |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | 603450 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1200mAh |
| Enerji | 4.44Wh |
| Pil Türü | 21700 lityum iyon şarj edilebilir hücre |
|---|---|
| Nominal Kapasite (Tipik) | 4000mAH |
| Nominal Gerilim | 3.6v |
| Serbestleme kesme voltajı | 2.5V |
| Standart fiyat | CCCV, 2A, 4.20 V, 200mA kesme |
| Pil Türü | 18650 Şarj edilebilir Li-Ion Pil |
|---|---|
| Nominal Kapasite (Tipik) | 2600mAh@0.2C |
| Nominal Kapasite (Minimum) | 2500mAh@0.2C |
| Nominal Gerilim | 3.65V |
| Şarj voltajı | 4.2V |
| Pil Türü | Şarj edilebilir Lityum polimer pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 2000mAh |
| Asgari Kapasite | 2000mAh |
| Pil Paketi boyutu | MAKS 6,5x40x67,5 mm (D*G*U) |