| Pil Türü | Şarj Edilebilir Li-polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 2000mAh |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Pil Paketi boyutu | MAKS 10,2x 34 x 52,5 mm (D*G*U) |
| Pil Türü | Yüksek Gerilim Lipo Pil |
|---|---|
| Model numarası | 104060 |
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Şarj voltajı | 4.35V |
| Nominal kapasite | 3600mah |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM462023 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 180mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/180mA |
| Pil Türü | Şarj Edilebilir Li-polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Nominal kapasite | 1500mAh |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C/1.5A |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM802844 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1000mAH |
| Tipik Kapasite | 1030mAh |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM802036 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 500mAh |
| Tipik Kapasite | 520mAh |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM682329 |
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Nominal kapasite | 520mAh |
| Tipik Kapasite | 540mAh |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM602035 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 400mah |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/400mA |
| Pil Türü | Li-ion Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1200mAh |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Serbestleme kesme voltajı | 3.0V |
| Pil Türü | 18650 piller |
|---|---|
| Nominal Kapasite (Tipik) | 3200mAh@0.2C |
| Nominal Kapasite (Minimum) | 3100mAh@0.2C |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj voltajı | 4.2V |