| Pil Türü | 18650 piller |
|---|---|
| Nominal Kapasite (Tipik) | 3500mAh@0.2C |
| Nominal Kapasite (Minimum) | 3400mAh@0.2C |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj voltajı | 4.2V |
| Pil Türü | 21700 lityum pil |
|---|---|
| Standart Deşarj Kapasitesi | Tip. 5000mAh |
| Nominal Deşarj Kapasitesi | En az 4800mAh |
| Nominal Gerilim | 3.6v |
| Serbestleme kesme voltajı | 2.5V |
| Pil Türü | Silindirik lityum iyon hücresi |
|---|---|
| Nominal kapasite | 3800mAh |
| Nominal Gerilim | 3.6v |
| Şarj voltajı | 4.2V |
| Serbestleme kesme voltajı | 2.5V |
| Pil Türü | LiPO piller |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 260mAh |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1C/260mA |
| Pil ağırlığı | Yaklaşık 5.0g |
| Pil Türü | Silindirik lityum iyon hücresi |
|---|---|
| Standart Deşarj Kapasitesi | En az 3350mAh |
| Nominal Gerilim | 3.6v |
| Şarj voltajı | 4.2V |
| Serbestleme kesme voltajı | 2.65V |
| Pil Türü | Şarj edilebilir LiPo pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 1850mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Pil Paketi Boyutu | MAKS 9,9(D)x34,5(G)x52,5(U)mm |
| Renk | Gümüş |
| Pil Türü | Özel LiPO Piller |
|---|---|
| Nominal kapasite | 1150mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1C/1150mA |
| Pil Hücresi Boyutu | MAKS 3,8(D)x48,5(G)x60,5(U)mm |
| Pil Türü | Özel Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 2200mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C/2200mA |
| Maksimum deşarj akımı | 1.0CA |
| Pil Türü | Şarj Edilebilir Li ion 21700 Pil |
|---|---|
| Nominal Kapasite (Tipik) | 5000mAh@0.2C |
| Nominal Kapasite (Minimum) | 4900mAh@0.2C |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj voltajı | 4.2V |
| Pil Türü | Lipo şarj edilebilir pil |
|---|---|
| Model numarası | UNM503035 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 500mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1.0C/500mA |