| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM301235 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 100mAh |
| Tipik Kapasite | 100mAh |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM 933442 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1600mAh |
| Maksimum Şarj Akımı | 2.0C / 4.20V |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM102242 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1000mAH |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1000mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM342028 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 160mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/160mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM813848 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1730mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1730mA |
| Pil Türü | Şarj Edilebilir Li-polimer Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1000mAH |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1000mA |
| Pil Hücresi Boyutu | MAX 10,0(D)x20,0(G)x50,0(U)mm |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM303034 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 290mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/290mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM583850 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 1300mah |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/1300mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM481240 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 185mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/185mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM351225 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 90mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/90mA |