| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 2000mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Pil Hücresi Boyutu | Maksimum T7,0*G34,0*Y82,0mm |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1.0CA(=2000mAh) |
| Pil Türü | Lityum Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM393548 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 820mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/820mA |
| Pil Türü | Yüksek boşaltma hızı LiPo pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 1300mah |
| Nominal Gerilim | 7.4V |
| Şarj akımı | 0,2C/0,5C/1,0C |
| Maksimum Sürekli Şarj Akımı | 2600mA(2.0C) |
| Pil Türü | Yüksek boşaltma hızı LiPo pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 7.4V |
| Nominal kapasite | 1000mAH |
| Pil Hücresi Boyutu | Maksimum T8,2*G30,5*Y48,0mm |
| Pil Paketi boyutu | Maksimum T17,4*G31,0**57,0 mm |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Nominal kapasite | 350mAh |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Maksimum Şarj/Deşarj Akımı | 1C/350mA |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM423040 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 450mAh |
| Tipik Kapasite | 460mAh |
| Pil Türü | Li-Polimer Pil |
|---|---|
| Model | UNM602238 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal kapasite | 450mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/450mA |
| Pil Türü | Yüksek voltajlı Li-polimer pil |
|---|---|
| Model | UNM321223 |
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Nominal kapasite | 75mAh |
| Maksimum Şarj ve Deşarj Akımı | 1C/75mA |
| Pil Türü | Li-polimer piller |
|---|---|
| Nominal kapasite | 400mah |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Hayat döngüsü | ≥500 kez |
| Renk | Gümüş |
| Pil Türü | Yüksek Gerilim Lipo Pil |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.8V |
| Nominal kapasite | 280mAh |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 1.0C |
| Pil boyutu | MAKS 4,8*22,0*30,0 mm |